Сім'я

03.01.2013 00:19

Сім' я-це люди поєднані один із одним міцними взаємовідносинами. Для багатьох сімей – це мама, тато, діти… Але справжня сім'я- це коли у сім'ї є Божий порядок, взаємовідносин: кожен займає своє місце, назначене Богом.

На нинішній день, сім'я вже не є основною одиницею нашого суспільства.

Сім'я- це основний захист для людини, де людина може знайти відпочинок та задоволення у певний час. Це є те що саме необхідне в житі для людини.

Саме важливе для людини- це пізнати Бога. Але слідуюче що є дуже важливим – це наша сІм'я.

Сім'я- це не чиясь видумка, це пряма воля Божа. Бут 2:18 І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього. 24 Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом.

У Св Писанні 5 разів згадується ОДНЕ ТІЛО- що означає чудові шлюбні стосунки, які Бог чекає від чоловіка і жінки.

Говорять: міцна сім'я – міцна держава.

Світ увесь переповнений злом, наглістю, зухвальст- вом обманом- і лише прибігаючи у свою сім»ю, чоловік може знайти надійний захист від навколишнього світу…

Саме Богом створена сім'я для того щоб людина могла знаходити затишок для душі.

Життя повне конфліктів, непорозумінь…і доводи-ться одному із супругів зносити недостатки іншого. В кінцевій ситуації це породить одне з двох, або це буде постійною біллю для того хто терпить і він почне проклинати і…або ж сам стане ліпшим від 1.

Котрого постійно потрібно терпіти, (в більшості випадків стається те ,що і його самого ж доведеться зносити.

Ось де сама велика праця у житті- це над собою, ми готові працювати над чиїмось недостатками, а як важко працювати над своїми. Тому потрібно докладати все своє зусилля до того щоб наша сім'я була наче тихі пристані серед бурхливого моря . саме тоді, ми там знаходитимемо затишок та задоволення. –чи є в нас так?

Брак.

Людину, яка є у шлюбі- ламає любов, не фізична біль десь там, а сама любов .

Порою людина не справляється з уязвимими місцями в сім'ї , і людина втікає –життя рушиться.

Є шлюби крепкі, є шлюби конфліктні, або ж ті що розпались – обидва шлюби переносять крушіння . У тих хто втікає – рушиться любов, і спосібність любити свого партнера, і остається рана порою на все життя. А ті що остаються і продовжують любити до кінця, до смертного одра- переживають крушіння не любові –а свого я. Але дуже страшно потерпіти душевні крушіння. Це біль на все життя.

Брак – міняє повністю життя людини. Буває що люди які вступають у шлюб, думають, їм вдасться залишитись самим собою , або ж помінятись лише трішки –таким парам буде дуже важко…тому що переміни прийдуть неодмінно.-це незавершений процесс - і ці люди будуть сильно впиратися .

Навіть при самому кращому збігові обставин, шлюб- це один із самих крупних кризисів у житті- і добре буде тим ,хто це знає зарання.Набагато легше буде тим парам хто підготовив себе до перемін, до уступчивості. Дуже важко смирятися і оставляти своє его, своє я. і лише одна любов б'є его на його ж території. Любов перемагає егоїзм, любов робить його непотрібним.

Розвід

Досить багато сімей користуються цим засобом, кажуть , що ми залшимось хорошими друзями на все життя – це не більш як видумка. В цьому є гнітюча риса – губиш не тільки супруга ,але й власну віру. Це проходить завжди не залежно яких віровизнавань людина дотримується. Якщо твоя релігія любов до себе- вона буде зруйнована розводом.

Зруйнувати шлюб без серйозних для себе наслідків—НЕМОЖЛИВО. На все життя залишається гнітюча біль, прихована глибоко в серці. Але яка дає про себе знати . і наслідки негативно відбиваються у житті.