Серця

02.01.2013 23:51

АВТОР:

Вже на протязі 2000 років люди на землі кожен рік згадують день народження Ісуса Христа.І в кожній країні це відбувається по-різному.В одній –пишно,в іншій –бідно,в одній –людно і весело,в іншій –таємно.І кожне людське серце це свято зачіпає.Дехто з радістю приймає Новонародженого Месію,а інший –з особливим зусиллям відкидає Його.Так було завжди,тому що особисте відношення до Різдва залежить в першу чергу від стану серця людини.1.ПОКОРА.

Це серце відрізнялося особливою покорою.Не дивлячись на те,що люди могли осудити її,ця жінка виконала повеління Боже,сказавши:”Нехай буде мені по слову Твоєму!”Вона стала матір’ю Сина Людського.Покора Богові займала в її серці перше місце.Ім’я цієї жінки – Марія.2.ДОВІРА.

Особливістю серця цього чоловіка була глибока довіра до Божих слів.Довірившись словам Ангела,він,наперекір єврейському законові,прийняв багато обов’язків перед Всевишнів і доклав усіх зусиль,щоб виконати їх якнайкраще.Не один раз у снах Ангел Божий давав йому повеління,і він,простий тесля із Назарету,довіряючи Богові,з точністю виконував їх.Ти знаєш,хто він?Це Йосип.3.БАЙДУЖІСТЬ.

У цього чоловіка було черстве і байдуже серце.За своє життя він бачив багатьох людей і став зовсім байдужим до їхніх переживань і проблем.Його цікавило одне – хороший прибуток.Тому він без найменших докорів сумління зачинив свої двері перед змученою довгою дорогою жінкою ,яка чекала дитину.Цей байдужий і черствий чоловік був власником готелю.4.РАДІСТЬ.

Вони були простими людьми і все життя важко працювали.Але саме їм Бог в ту ніч послав Ангелів із радісною звісткою.Вони залишили свої стада і поспішили у Віфлеєм поклонитися Новонародженому.Їхні серця переповняла неземна радість.Це були пастухи.5.ЩЕДРІСТЬ.

Ці люди були дуже розумними і освіченими.Але,крім того,у них були дуже щедрі серця.Вони подолали далекий шлях,щоб поклонитися Святому Немовляті.І принесли Йому цінні дарунки - золото,ладан і миро.Вони були східними мудрецями.6.ТРИВОГА.

Цей чоловік мав дуже владне серце,яке переповнювалося тривогою,коли він почув,що народився новий цар.Він не переймався долею своїх підлеглих,а тривожився лише,щоб не втратити влади.Ця тривога керувала його діями і підказала йому,що потрібно вбити новонародженого.А його ім’я – Ірод – ще й досі згадують,як синонім "зло”.

7.ЖОРСТОКІСТЬ.

Ці люди жили в жорстокому світі.І їхні серця також були переповнені цією жорстокістю.Вони не знали,що таке любов,співчуття,милість.Виконуючи наказ Ірода,вони проявили особливу жорстокість,і принесли у домівки багатьох людей біль і страждання.Історія не зберегла їхніх імен,але й досі люди із жахом згадують про них.Це – воїни царя Ірода.8.НЕВІР’Я.

Добра вість про Різдво звучить всім людям.Але не всі хочуть відкривати свої серця перед Ісусом і вибирають невір’я для свого серця. І коли звучать різдвяні гімни,мелодії радості не наповнюють серця цих людей,яких так і називають – невіруючі.9.ВІРА.

Але не всі відносяться байдуже до цього великого свята.Є люди,в серцях яких живе віра.Ічерез неї вони приймають Новонародженого,дозволяють Йому ввійти в своє життя.Вони називають себе по імені свого Царя – християнами.АВТОР:

Любі друзі!Перевірте свої серця.Що в них?Якщо покора,довіра,радість,щедрість і віра – це дуже добре,а якщо байдужість,тривога,жорстокість чи невір’я,то дозвольте Ісусу увійти у ваше серце.І тоді День народження Месії стане і вашим днем народження для нового життя.