Тиха ніч

02.01.2013 23:45

«І ти, Вифлеєм, земля Юдина, нічим не менша між осадами Юдиними, бо з тебе з’явиться, що буде Він пасти народ мій Ізраїля».АВТОР 1: (під музику «Тиха ніч»): Був пізній час тихої, незабутньої ночі. Густа темрява оповила землю і все поринуло в глибокий сон. Спокійно спить старовинний Вифлеєм, мирно дрімають отари на розлогих полях і тільки пастухи несуть свою нічну варту. Чорна пітьма ночі немов злилась зі страшною темрявою людської душі. Благословенні Богом часи давно відійшли у минуле. Спочивають у могилах Авраам, Ісаак, Яків, які були так близько з Богом. Припинилися усі чудеса, що супроводжували протягом усіх тисячоліть народ Божий. Великі перемоги замінилися постійними поразками. Померла велич Єрусалимського храму і слава Господня більше не наповнювала його. Замовкли вуста Єремії, Єзекії, Ісайї. І ось уже 400 років як не чути голосу пророка. Велике запустіння в країні, страшенне запустіння в людських душах. Люди відійшли від Бога і Бог неначе забув про них.

АНГЕЛ: Я благовіщу вам радість велику, що станеться усім людям. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, який є Христос Господь.

АВТОР 2: І в темряві світло засіяло, над грішною землею зійшло сонце правди, сонце любові і миру. Своїм промінням воно освітило серце Марії та Йосипа, бідних Віфлеємських пастухів, далеких мудреців зі Сходу, великих вельмож, славних царів, твоє і моє серце. Чудові слова Ангелів «Слава богу на висоті і на землі мир» будили старий світ до нового життя.

АВТОР 1: Той, кого не вмістить ціле небо, зійшов з святих небес у бідні тісні ясла.

АВТОР 2: Єдиний Син Небесного Отця прийняв на Себе людське тіло.

АВТОР 1: Творець Всесвіту і Цар царів людиною родився.

АВТОР 2: Він прийшов на грішну землю, щоб людей усіх спасти.

АВТОР 1: О, Вифлеєм, старовинне місто Давида, не в царських палацах, а в убогих яслах народився Єдиний Син Небесного Отця, Цар царів, Творець Всесвіту, Спаситель світу…

СЛОВА ПРОРОКА: Дитя народилося нам. Даний нам Син, влада на раменах Його. І дадуть ім’я Йому – Дивний Порадник, Бог сильний, Отець Вічності, Князь миру!