Важливе запитання

10.01.2013 20:53

Дійові особи: Автор, 1-ий, 2-ий, 3-ій, 4-ий, 5-ий

Автор Скільки тобі років?

Як часто ми чуємо це запитання. Але число прожитих років – це не головне. Найголовніше те – як вони були прожиті. Якщо наше життя підпорядковане Божій волі, якщо в житті нами керує Дух Святий, то ми можемо бути впевнені в тому, що плоди будуть добрі. Але часто життя не має ніякої ціни, тому, що воно прожите для світу, а не для Бога.

Скільки років тобі?1-ий Можливо ти скажеш: 17

Ось пора юності перед тобою в проміннях весняного сонця. Ти думаєш, що можеш насолоджуватися своїм життям. Що можеш щось отримати від своєї юності. Дорога душа, якщо ти хочеш щось отримати, тоді віддай своє серце Іісусу. Багато залежить від того, якщо ти відразу ж з юності підеш за Ісусом. Тоді ти не потрапиш на вузький шлях. Життя твоє ще попереду, присвяти його Ісусу і буде в тебе благословенне життя.Автор Скільки тобі років?2-ий Тобі вже 25.

Час навчання вже закінчився. Ти досягнув верхівки життя, у тебе повнота сил. Але чи вибрав ти Ісуса кермовим на кораблі свого життя? Чи ти покладаєшся на власну мудрість і силу? О, друже мій, в житті стільки підводних скель і рифів! Якщо на борту у тебе немає кермового, тоді ти неминуче потерпиш крушіння. Прийми Христа за кермового в житті.Автор Скільки років тобі?3-ій Відповіш ти – 45.

Чи знаєш тоді, що вже переступив верхівку, що вже помалу спускаєшся по західному схилу? Діти твої виросли. Але, що вони бачили в тебе? Чи вибрав ти Господа своїм супутником? Чи все ще йдеш без Нього? Якщо ти не прийняв ще Господа, не відкладай цю справу. Як тільки ти почав спускатися з верхівки життя, будеш котитися все швидше і швидше. Але використовуй час, ще час благодаті!Автор Скільки тобі років?4-ий Ти не спішиш з відповіддю — 60


Помалу падає сніг старості на твою голову. Волосся твоє посивіло. Ти вже переконався, що ти вже не той, яким був раніше. Але чи справдилася в твоєму житті обітниця: ”І до сивини вас носитиму”? Чи не хочеш ти подумати про те, що служить миру твоєму?Автор Скільки років тобі?

5-ий 75 – так голосить відповідь.

Це прекрасний вік. Ти проминув вже першу межу міці, яку встановив Мойсей, муж Божий, в 90 псалмі для віку людини. Ти наближаєшся вже до другої межі. А який плід твого життя? Чи дорогоцінне це життя? Ти втомлений, багато небезпек промайнуло за прожиті роки. Багатьох з тих, кого ти знав в юності, вже не має. Але чи став Ісус твоїм жезлом і посохом? Чи жива в тебе надія?Автор Скільки тобі років?

Чи було твоє життя ходженням перед Богом? Чи принесло твоє життя плід для Бога? В Біблії сказано про плоди в твоєму житті, якщо життя твоє належить Богові. В післанні до Галат в 5-му розділі 22-им віршем сказано так: ”А плід Духа: Любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра, здержливість, лагідність”.